Brytyjskie media zauważyły dziwną rzecz na spotkaniu prezydenta Estonii z Elżbietą II

Kategorie: 

youtube.com

W tym tygodniu prezydent Estonii Kirsti Kaljulaid przybyła z wizytą do Wielkiej Brytanii, gdzie spotkała się z Jej Królewską Mością Elżbietą II.

 

Brytyjskie wydanie Daily Mail opublikowało zdjęcia ze spotkania Prezydenta Estonii i Elżbiety II, jednocześnie znajdując dziwny szczegół we wnętrzu królewskiego zamku.

 

Królowa Wielkiej Brytanii i Kersti Kaljulajd spotkały się w środę 28 marca br. w Zamku Windsor. Według Daily Mail, 91-letnia królowa wyglądała świeżo, wiosennie. Dziennikarze pochwalili również przepiękną lekką sukienkę Kersti Kaljulaj.

 

Podczas spotkania panowała ciepła atmosfera. Prezydent Estonii podarowała królowej słój miodu zebranego zeszłego lata z ula stojącego w ogrodzie różanym pałacu w Kadriorg.

 

Panie tradycyjnie podały sobie ręce i brały udział w sesji zdjęciowej. Tylko skrupulatni dziennikarze, patrząc uważnie na zdjęcia, znaleźli interesujący szczegół w sali, w której wymieniano uprzejmości.

 

Uwagę dziennikarzy przyciągał tani szary grzejnik, który nie pasował idealnie do eleganckiego wnętrza królewskiego zamku. Takie urządzenia w Wielkiej Brytanii można kupić za grosze. Najprawdopodobniej nadzór pozwolił służącemu, który przygotował lokal na królewskie zgromadzenie, użyć sprzętu, ale w ostatniej chwili zabrakło czasu, aby go usunąć.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj