Elton John wystąpi w Tallinie

Kategorie: 

http://www.piletilevi.ee/eng/tickets/?concert=114383

Latem 2013 roku w Tallinie odbędzie się koncert Eltona Johna w ramach światowej trasy, poświęconej czterdziestej rocznicy kariery artysty. Organizatorzy zapewniają, że wielki Elton John zaprezentuje wszystkie swoje najsłynniejsze utwory.

 

 

 

Łączna liczba sprzedanych płyt Eltona Johna wynosi ponad 250 milionów egzemplarzy. Singiel z piosenką „Candle in the Wind”, poświęcony zmarłej księżnej Dianie, sprzedał się w ilości 37 milionów egzemplarzy. Elton John to jeden z najbardziej rozpoznawanych i lubianych solowych wykonawców brytyjskiej sceny. Elton John to nie tylko mega gwiazda, ale także fenomen współczesnego show biznesu. Muzyk zagrał około 3 tys. koncertów i nagrał 36 albumów. Jest laureatem wielu Oscarów i nagród Grammy. Znany jest z ekstrawaganckiego sposobu mówienia i skandali w życiu osobistym. Artysta współpracował z gwiazdami pop światowej klasy. Zasłynął także z zaangażowania w akcje prospołeczne i imprezy charytatywne.

 

 

 

Dla fanów muzyki rockowej w ZSRR Elton John ma szczególne znaczenie. Był pierwszą gwiazdą zachodniego rocka, która pojawiła się na sowieckiej ziemi. W 1979 roku muzyk zagrał koncerty w Moskwie i w Leningradzie. W Estonii jego koncert odbędzie się pod koniec czerwca na terenach Festiwalu Piosenki, a bilety, w różnym przedziale cenowym, są już w sprzedaży.

 

 

      Bilety w cenie od 35 euro do 150 euro dostępne są na stronie:   http://www.piletilevi.ee/eng/tickets/?concert=114383

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj