Kundel, który odparł atak wilka, powraca do zdrowia

Kategorie: 

„Wilk zaatakował tej jesieni pięć psów, ale Bok - to pierwszy, któremu udało się przeżyć" – powiedzieli mieszkańcy wsi Illuka w regionie Ida - Viru. Pies odważnie wszedł w konfrontację z drapieżnikiem.

   

Półtora tygodnia temu, w niedzielę w nocy wilk przedarł się na podwórze zagrody Illuka i próbował zagryźć dużego psa uwiązanego na łańcuchu, pisze Õhtuleht. Właścicielka czworonoga, Wilma Niynep, usłyszała o trzeciej na ranem szczekanie psów, ale nie zareagowała i pozostała w łóżku.

   

W niedzielę rano, kiedy Niynep poszła nakarmić psy, dwa z nich powitały ją radośnie merdając ogonami. Trzeci Bok, osłabiony z powodu utraty krwi, leżał w budzie, ale widząc swoją właścicielkę, próbował wstać i iść w jej kierunku. Cała jego szyja była poraniona, ale przed przegryzieniem gardła ochroniła go szeroka obroża ze skóry. Ślady zębów wilka były widoczne i na boku - relacjonowała Niynep.

   

Specjalista, myśliwy z regionu Viru, Raivo Sass osobiście zbadał scenę bitwy i zasugerował, że psy zaatakował  stary samotny wilk, który bardzo zgłodniał.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika jas

Leżała pewnie nawalona i dupy

Leżała pewnie nawalona i dupy nie chcialo jej sie ruszyć . Miałem podobny przypadek , tyle że z kotem . Zaklinował sie w oknie , a mnie nie chciało sie dupy ruszyć bom denat. Przykre , ale prawdziwe. - Tak ku przestrodze dla zwieżaków ,

0
0

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image