Nowe połączenie lotnicze Tallinn - Stambuł

Kategorie: 

11 czerwca 2013 linie Turkish Airlines uruchamiają loty pomiędzy Tallinem, a Stambułem. Estońscy turyści zyskają dostęp do trzydziestu miast w Turcji, jak również do takich egzotycznych miejsc, jak Malediwy i Sri Lanka.

 

 

 

W badaniach Skytrax w 2011 Turkish Airlines uznano za najlepszą linią lotniczą w Europie. Przewoźnik wygrał w trzech kategoriach: Best Airline Europe, Best Premium Economy Class seat i Best Airline Southern Europe.

  Linie te oferują bilety w przystępnych cenach i dobrą jakość. Na przykład koszt zakupu biletu w klasie ekonomicznej obejmuje bagaż o wadze 30 kilogramów i możliwość wyboru z menu gorących posiłków.  Z Tallina będzie można łatwo dostać się do Antalya, Bodrum i Dalaman.

 

 

 

 

 

Istambulskie lotnisko jest bardzo wygodne do przesiadek. Jeśli podróżujący tranzytem czeka na swój samolot więcej niż siedem godzin, może skorzystać z dodatkowych atrakcji. Każdego dnia od 9:00 do 18:00 oferowane są do wyboru trzy wycieczki po jednej z największej aglomeracji w Europie, jaką jest niewątpliwie Stambuł. Organizator zapewnia przewodnika, transport do najciekawszych miejsc, oglądanie zabytków, bezpłatne wejściówki do muzeów i darmowy poczęstunek.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image