Podróż do przepięknej Estonii - wygraj konkurs

Kategorie: 

Estonia to jeden z najpiękniejszych krajów Europy. To kraj naturalnego piękna. Ze swoimi „syberyjskimi” lasami, torfowiskami, podmokłymi łąkami i fascynującym wybrzeżem. Przytulna Estonia, posiadająca przyzwoitą infrastrukturę, stała się szybko ulubionym miejscem i celem podróży miłośników dzikiej przyrody z całej Europy. Estońską przyrodę można podziwiać o każdej porze roku. Do zobaczenia i odwiedzenia jest dużo cichych miejsc z nieskażoną, wręcz dziewiczą, przyrodą. Mimo, że podróż z jednego krańca na drugi koniec Estonii, niezależnie od kierunku jazdy, nie trwa dłużej niż kilka godzin, są miejsca, gdzie tułać się można i wędrować nawet przez kilka dni. Bagna i torfowiska, przybrzeżne morskie tereny zalewowe, stare lasy, morze i mnóstwo małych wysepek - to duża zmienność i różnorodność, jakie Estonia ma do zaoferowania.

 
 
 

Estonia to wspaniałe miejsce, aby podziwiać naturę o każdej porze roku. Miłośnicy ptaków mogą obserwować tam ich rzadkie gatunki. Letnią porą podziwiać można motyle, ważki, a i kwiaty są równie ekscytujące. Kraj słynie z dużej liczby ssaków – żyje tam ponad 150 wilków, ok. 500 – 600 niedźwiedzi brunatnych i prawie 20 tys. bobrów. Dodać do tego należy ok. 700 – 800 rysi, jedna z najsilniejszych populacji w Europie!
 
 
 
 
 

Estonie można próbować zwiedzać na własną rękę, ale aby w pełni podziwiać walory unikalnej przyrody i odkrywać jej tajemnice, trzeba zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Estońskie wycieczki przyrodnicze organizuje wyspecjalizowana firma Estonia Nature Tours. Ich indywidualne i specjalistyczne podejście do turystyki, wypracowywane było na przestrzeni kilku lat. Oferują oni wizyty w wielu rezerwatach przyrody w całej Estonii. Więcej informacji tutaj.
 
 
 
 
Już teraz można zaplanować interesujący  wyjazd na 2013 rok. Estonian Nature Tours ogłosiło konkurs. Nie przegap tej okazji! Wypełnij ankietę i wygraj wakacje marzeń w Estonii!
 
 
 
 
Estonian Nature Tours 
Linnuse tee 1, Lihula 90303 
Läänemaa, Estonia 
tel: 372 477 8214       
mob: 372 5349 6695      
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image