Tajemnica wybranki serca prezydenta Estonii Ieva Kupce – kto jest ojcem jej małej córki?

Kategorie: 

Ujawniono nowe szczegóły, dotyczące życia osobistego Ieva Kupce (38 lat), która w sobotę zostanie żoną Toomasa Hendrika Ilvesa (62 lata) i Pierwszą Damą Estonii.
 
 
 
 
Niedawno okazało się, że Kupce jest mamą nie jednego, a dwójki małych dzieci. Zdaniem rzecznika prezydenta, ojcem drugiego dziecka Kupce jest azerski prawnik Aszurow. Narzeczona Ilvesa poznała go niegdyś w Baku, ale ten zmarł po ciężkiej chorobie.
 
 
 
Dziennikarze Eesti Ekspress, przeprowadzając własne śledztwo, odnaleźli rodzinę domniemanego ojca. Krewni w Azerbejdżanie pierwszy raz usłyszeli rzekomo o malutkiej potomkini ojca w Estonii. Syn Aszurowa powiedział, że ojciec nie mógł mieć małych dzieci, bo zakończył żywot w 2012 roku, pisze Elu24.
 
 
 
Córka Tahsin Aszurow jest wręcz zakłopotana sytuacją: „To nie jest możliwe! Mój ojciec zmarł w czerwcu 2012 roku, a przez kilka miesięcy przed śmiercią był bardzo słaby. To nie jest po prostu logiczne, aby był ojcem tego dziecka”. Tashin wyklucza wszelkie powiązania rodzinne z Kupce.
 
 
 
„To jest bardzo śmieszne i naciągane. To po prostu wygodne kłamstwo, aby upokorzyć pochowanego. Zostawcie mojego tatę w spokoju i jego reputację. To jest bardzo niemoralne na wielu poziomach” – przekonuje syn prawnika. Obie wypowiedzi cytuje portal Delfi.
 
 
 
Kto jest ojcem najmłodszego dziecka Ieva Kupce wciąż pozostaje tajemnicą. Przypomnijmy, że prezydent Estonii był już dwukrotnie żonaty i ma trójkę dzieci z poprzednich małżeństw.
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image