Żaba w puszce z groszkiem konserwowym

Kategorie: 

Zarówno Monika, jak i jej dziecko, byli zaskoczenie, gdy w puszce z groszkiem firmy Bonduelle znaleźli żabę, donosi Tarbija24.

 

 

 

 

„Byliśmy strasznie zaskoczeni. Pierwszy raz przeżyliśmy coś takiego"- powiedziała Monika , która w zeszłym tygodniu kupił konserwę w jednym z większych sklepów w Tallinie (Estonia). „Wczoraj otworzyłam puszkę. Groch dałam spróbować dziecku. Potem zamierzałam dodać go do sałatki, ale nagle zauważyłam dziwną rzecz” – powiedziała kobieta. „Na łyżce siedziała zamarynowana żaba”.

 

 

 

Monika i jej dziecko byli zaskoczeni. Dobrze, że nie posiekali jej na kawałki i nie dodali do sałatki. Ten incydent nie zniechęca kobiety do jedzenia groszku konserwowego, ale w przyszłości będzie staranniej wybierać produkty.

 

 

Foto: Lugejapilt (www.tarbija24.ee)

 

 

„Rozumiem producentów. Oczywiście, wszystko jest sprawdzane, ale w tym przypadku coś poszło nie tak" -  mówi Monica.

 

 

 

W tej chwili okoliczności zdarzenia są badane. Informacje zostały przekazane do producenta groszku. Firma opublikowała przeprosiny na Facebooku.

 

 

 

 

„Serdecznie przepraszamy za niemiłą niespodziankę wszystkich, a zwłaszcza konsumentów naszych produktów. Jest to pierwszy taki przypadek w historii naszej fabryki, a my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby dowiedzieć się, jak to się mogło stać. Jakość produkcji ma kluczowe znaczenie dla naszej firmy, a my dołożymy wszelkich starań, aby uniknąć takich incydentów w przyszłości.

 

 

 

 

 

Oczywiście, skontaktujemy się z klientką, która kupiła groszek, więc znajdziemy feralną partię produktów. Dokładnie zbadamy naszą fabrykę na Węgrzech w celu zidentyfikowania i wyeliminowania deficytu procedur jakości. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie zrekompensować klientce utrudnienia, które przeżyła ona i jej rodzina, aby przywrócić zaufanie do naszych produktów.

 

 

Z poważaniem,

 

Twój Bonduelle”

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Target Image